CHP - Yüzyılın Projesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kanakan
    Kanakan's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı

Yapar yapar ben inanıyorum :))

http://www.dailymotion.com/video/xidwp4_kemal-kilicdaroglunun-matematigi-4-7-yaklasik-12_news

4+7= yaklasik 12 mi diyor?

Güzel buda güzel !  Yanindakilerin sucu.Yanindakiler hesaplayip hemen not olarak uzatmamislar ki önüne.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    Kanakan bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

http://www.dailymotion.com/video/xidwp4_kemal-kilicdaroglunun-matematigi-4-7-yaklasik-12_news

Güzel buda güzel !  Yanindakilerin sucu.Yanindakiler hesaplayip hemen not olarak uzatmamislar ki önüne.

4.3+7.3=11.6=12

anladınız mı şimdi?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    Kanakan bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

beyin yerine ne taşıonuz ? soru sormuşsunuz cevap vermişiz.sonra gidip başka konulara atlıyorsunuz.o video kesilmiş.

sayılar tam 4 değildi 4.2 gibi sayılar vardı.yani küsüratlıydı sayılar.size boşuna koyun demiyorlar.bu adam matematik bilmiorsa sizde türkçe bilmiorsunuz.hatta istatistikte bilmiorsunuz.sayıların yuvarlanmasından da haberiniz yok

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Amk anamin bacagindan tahrik olurmuyum, nohut buyuklugunde yemek disimin arasinda kalmis orucum bozulur mu, hatun oldukten sonra 5 saat icerisinde bir defa daha kaysam mubah mi...bunlarla gelin bize.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kanakan
    Kanakan's avatar
    Erkek

Halinize sadece gülüp geciyoruz, ne diyelim Allah hidayet versin.

IZMIR dedim cevap buldunuz.

Hesap yapamiyor dedim kendinizi zorladiniz eklemeler yaptiniz cevap buldunuz.

Peki su Sisli Belediyesine de bir cevap verseniz?kan gövdeyi götürüyor. Hepsi bibirini mahkemeye veriyor, Kilictaroglu hic birsey diyemiyor.

Gerci zorlarsaniz onada bir seyler bulursunuz.Alkisliyoruz sizi.

ve birde agzimizi bozmadan tartisirsak güzel olur diyorum sayin ComputerWolf .

Kanakan tarafından 23/May/15 15:08 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı

Recep Tayyip Erdoğan'ın Matematik Hesabı 28 + 15 = 33

https://www.youtube.com/watch?v=-49AD0nDndE 

:|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    Kanakan bunu yazdı

Peki su Sisli Belediyesine de bir cevap verseniz?kan gövdeyi götürüyor. Hepsi bibirini mahkemeye veriyor, Kilictaroglu hic birsey diyemiyor.

sana doğrusunu gösterioruz halen laf ediorsun

bu adam %100 ak troll.boşa cevap vermeyin.buda bu ak trolle son cevabımdır.eklemeler yapmış cevap bulmuşuz...olayın aslı o yalan mı söleyelim ?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    Kanakan bunu yazdı

bize değil de açın bi tarafınıza gülün hocam. İzmir'de, Türkiye'nin en güzel şehrinde yaşıyorum. Gereken cevabı birkaç yorum önce verdim.

Şişle de malum sarıgül var, ön-seçimde halktan destek alamadı, muhtemelen milletvekili olamaz.

siz KK'nın matematiğiyle-hesabıyla ilgili yorum yapmadan önce kendi matematiğinizi gözden geçirin, sonra gelin burda yazın.

ek: insan açtığı konudan, yazdığı yorumun yanlışlığından utanır, "afedersiniz" der, o da yok.

RockZs tarafından 23/May/15 15:31 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kanakan
    Kanakan's avatar
    Erkek

valla ben diyeyim arkadaslar siz halinizden memnunsaniz hayatinizda bol sanslar dilerim.

zaten yazilarinizdanda belli agzinizi bozmamaya kendinizi zor tutuyorsunuz. Buda 12 senedir bu Milletin laf  degilde iş yapani secip onu görevin basina getirmesi sonucu bazilarinda hazimsizligin son noktaya ulasmasindan kaynaklanan Travma.

Ama üzüldügüm tek nokta sayin pesimistzombie hocamla siyasi olarak ayni düsüncede olmamaiz.

Hocam yardimlarinizi unutamam tesekkürlerimi bir kez daha sunarim, o nedenle keske ayni düsüncede olabilseydik. ;)

Kanakan tarafından 23/May/15 15:53 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Şu akp ve fanatiklerinin dengesini bu dneli bozması hoşuma gitti... Güzel proje süre olarak uzun duruyor. AKP'nin hayal tüccarlığı yaptığı projeleri anımsatıyor...

Birde şunu anlamıyorum; biri benim kitabımda vardı, ben dedim vs diyor... Ulan parti programına koysaydın, açıklasaydın... Yani şunu herkes kabul ediyor BABA PROJE...

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
Toplam Hit: 36680 Toplam Mesaj: 320