CHP - Yüzyılın Projesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

herif anadoluda bir silikon vadisi inşa etmenin planını ortaya koymuş

hala bok atanlar var

e boşuna demiyoruz bu örümcek beyinler bilime teknolojiye toptan karşı diye

istiyorlarki sabahtan akşama kadar namaz kılalım zikir çekelim camiden çıkmayalım hiçbirşeyi sorgulamayalım...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kanakan bunu yazdı

Halinize sadece gülüp geciyoruz, ne diyelim Allah hidayet versin.

IZMIR dedim cevap buldunuz.

Hesap yapamiyor dedim kendinizi zorladiniz eklemeler yaptiniz cevap buldunuz.

Peki su Sisli Belediyesine de bir cevap verseniz?kan gövdeyi götürüyor. Hepsi bibirini mahkemeye veriyor, Kilictaroglu hic birsey diyemiyor.

Gerci zorlarsaniz onada bir seyler bulursunuz.Alkisliyoruz sizi.

ve birde agzimizi bozmadan tartisirsak güzel olur diyorum sayin ComputerWolf .

izmir dedin, istanbulu, ankara yi gosterdim sen cevap bulamadin.

her yerde oluyor dedim. tencere dibin kara diyorsan senin tencere daha kara demek istiyorum.

hesap dedin trolluk yapmaya calistigin belli, yuruyen merdivene ters bindigini soyleseydin bari (:

boyle seyleri anlatarak yas seviyen ortaya cikiyor ki daha saglam argumanlarla gel.

sisli belediyesinde varsa bir pislik nasil olsa birbirini mahkemeye vermis ciksin ak mi kara mi diye.

istiyorsunuz ki koyun gibi olsunlar basindaki ne diyorsa o da aynisin desin,

dere yatagina toki binasi yapip insanlari olumune sebep olan belediye gorduk.

neler gorduk neler gorduk de

dedim ya ne soyleseniz ne yazsaniz mutlaka daha fazlasi diger belediyelerde oldugu ortada

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ne deseniz ne anlatsanız boş abi Adam Allah diyor akan sular duruyor  

bu adamlara kalkıp mantıklı açıklama yapmanız bile boş aslında bir çoğunda anlayacak kapasite olduğunuda düşünmüyorum zira bozuk plak gibi hep aynı yalanları söylemelerinden 
    gerçekleri görmezden gelip verecek cevap bulamadıklarında konuyu saçma sapan yerlere çekmelerinden anlayabilirsiniz 
    kendilerindeki kocaman kara deliği görmeyip başkasını iğne ucu kadar deliğini ısıtıp ısıtıp gündeme getirmelerinden

adamlar inanmış troll mantığı var bir çoğunda tayyibin kızıda zaten diyor ya bizim troller

adamıbu yaşına kadar dinle diyanetle uyutmuşlar şükür etmeyi susmayı öğretip pıstırmışlar kendi çıkarlarına ters ne varsa fetva verir helal kılmışlar sorgulama günah demiller  öbür dünyada  cennet var dediğimizi yaparsan demişler apğzınada bir parmak bal çalıp 
    çarklarını bir güzel yürütmüşler.

Bir kesim daha var ki onlar hepsinin aslında farkında bizden çok daha iyi biliyorlar neyin ne olduğunu çünkü içlerinde olduklarından daha çok bilgi sahipleriler bizzat yaşıyorlar 

Adamlara torpil yapmışlar kadrolaştırmışlar devlet kururmlarında
    her türlü sınavda kpss öss polis okulu cart curt  hakkı olmadan bu adamları yerleştirmişler 
    senin benim paramı alıp bunlara sosyal yardım adı altında hibe etmişler 
    hertürlü çıkar ve rant elde etmişler ihale vermişler yol göstermişler vs vs
    devletin tüm imkanlarından da paşalar gibi faydalandırılmışlar 

bu adam tabi istemez bu adamların başlarından gitmesini neden bunza zamandır dönen tekerlerine çomak sokulsun tabi istemezler

%50 yeter bu adamlara fazlasını onlarda istemezler sebebi diğer %50 zaten bunları finanse ediyor 

herkesin Akp li olduğunu düşünsenize kim kimden çalacak ilk parargrafta ki cahil kesimde bu sefer başlarımlan Allahınıza kitabınıza diyecek hep bizden gidiyor benim allahımda sizin değilmi lan diyecek o şekilde kandıramayacaklar 
    makarnayla kandırıyorlar makarnada yetmeyecek gilm orda kopacak 

SeRDaR tarafından 23/May/15 16:08 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    Kanakan bunu yazdı

Ama üzüldügüm tek nokta sayin pesimistzombie hocamla siyasi olarak ayni düsüncede olmamaiz.

Hocam yardimlarinizi unutamam tesekkürlerimi bir kez daha sunarim, o nedenle keske ayni düsüncede olabilseydik. ;)

Herkesin kendine göre bir doğrusu vardır önemli olan taraf olup da biz siz ayrımı yapmamaktadır akpnin bana hiç bir yararı dokunmadı, borç batağına saplandım yıllarca hayatımı mahvetti o borçlar bunu ödüllendiremem ama şimdi sen akplisin diye muhabbet kurmayalım mı, birbirimize yardımcı olmayalım mı aynı dünyanın vatandaşıyız siyasi partiler gelip geçicidir hepsi bizim için iş yapmak ülkeyi yönetmek zorunda olan kişilerdir onların efendisi biziz teoride. Tabi pratiğe geçmiyor o ayrı mesele, pratiğe geçebilecek bir Türkiye için gidip oyumuzu verelim kendi doğrularımıza göre siyaset orada kalsın.

:|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

adam bildiğin üşenmemiş yazmış la ..

kazansın sonra yazarsınız bol bol

lojistik yönünü yazmıştım da teknoloji yönünü yazayım bari

marka olma üretme söz konusu olunca o tren kaçtı diyenler kılıçdar oğlu deyince neden o tren kaçtı demiyorlar

vallaha serdar bi sen varsın bir kaç kişi daha tartışılası adamlar gerisi boş la bildiğin teneke amk yazmak için yazan sıkıp sıkıp duran

insanları ötekeleştirmeyi ne seviyorlar Allah aşkına

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı
    Kanakan bunu yazdı

Ama üzüldügüm tek nokta sayin pesimistzombie hocamla siyasi olarak ayni düsüncede olmamaiz.

Hocam yardimlarinizi unutamam tesekkürlerimi bir kez daha sunarim, o nedenle keske ayni düsüncede olabilseydik. ;)

Herkesin kendine göre bir doğrusu vardır önemli olan taraf olup da biz siz ayrımı yapmamaktadır akpnin bana hiç bir yararı dokunmadı, borç batağına saplandım yıllarca hayatımı mahvetti o borçlar bunu ödüllendiremem ama şimdi sen akplisin diye muhabbet kurmayalım mı, birbirimize yardımcı olmayalım mı aynı dünyanın vatandaşıyız siyasi partiler gelip geçicidir hepsi bizim için iş yapmak ülkeyi yönetmek zorunda olan kişilerdir onların efendisi biziz teoride. Tabi pratiğe geçmiyor o ayrı mesele, pratiğe geçebilecek bir Türkiye için gidip oyumuzu verelim kendi doğrularımıza göre siyaset orada kalsın.

bahsettigin konu genel bakis acisi bu iste,

karsi gorusteysen nefes alman bile yasak olmali.

karsit gorusten birisinden yardim gorunce sasirabiliyor

karsit goruste ama adam gorus dusunceye bakmadan yardim ettigini gorunce afallayabiliyor

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kanakan
    Kanakan's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

karsit goruste ama adam gorus dusunceye bakmadan yardim ettigini gorunce afallayabiliyor

Benim yardimini aldigim bir kiseye karsi görüstede olsa tesekkür etmem neden böyle algilandi acaba?

size yabanci bir davranis oldugu icinmi ki? hani su Vandalizm vakasi! Yak , yik, söv ,küfret!!

Bu son yazisim ne yapsak siz beni , bende sizi ikna edemiyecegim böyle bir niyetimde yok.

Gelin bunu Millete birakalim. 8 Haziranda Millet siz gibimi ben gimi düsünecek?

ha kalkip millete bu sefer'de koyun falan demeyin, artik tadi kacti.

Kolay gelsin hepinize 7 haziran secimlerinde.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    Kanakan bunu yazdı
    underzero bunu yazdı

Benim yardimini aldigim bir kiseye karsi görüstede olsa tesekkür etmem neden böyle algilandi acaba?

size yabanci bir davranis oldugu icinmi ki? hani su Vandalizm vakasi! Yak , yik, söv ,küfret!!

Bu son yazisim ne yapsak siz beni , bende sizi ikna edemiyecegim böyle bir niyetimde yok.

http://www.youtube.com/watch?v=cFenyGohqXc

manhyak tarafından 23/May/15 18:19 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

konuya dahil olmayacaktım ama bu videoyu gördüm bir şeyler yazayım dedim..

sen kimsin hocam? tipik bir chp seçmenisin..

insanları aşağılayan, hor gören, kendinden olmayanı hemen dışlayan, bir şeylerle yaftalayan zihniyetsin. Benim babam da chp li ve hiç bir farkınız yok..

Zamanında kürtlere, kart kurt seslerinden türemiş dağlı türkler dediniz, kro dediniz, vahşi dediniz.. başı kapalılara yobaz dediniz, gerici dediniz, öcü dediniz.. 

bir kendinize toz kondurmanıdız.. Sizden olmayan herkes böyle pislik aşağılık, bir siz tertemizsiniz..

İşte böyle zihniyetleri görünce iyice nefret ediyorum bu sistemden, partilerden particilikten..

bu zihniyet iktidara gelebileceğini mi sanıyor? Onlar bizim kardeşimiz diyerek insanları kandıracağını mı sanıyorsunuz? Forumda bile tahammülü görebiliyoruz .. Sizin gibi düşünmeyenlere hemen hakaretlere başvuruyorsunuz ama ondan sonra biz oy istiyoruz diyorsunuz. 

Yahu hiç izan yok mu sizde? Aşağıladığınız, hor gördüğünüz insan size neden oy versin?

Ben Islam dinini savunan biriyim ve benim görüşümde olanlar genellikle AKP yi savunur. Ama bana göre akp nin chp den bir farkı yok, herkeste hırsız var yalancı var dolandırıcı var şu var bu var.. (nerden biliyorsun dersen muğla belediyesine bakabilirsiniz, akp saflarında ise yapılan hırsızlıklar ve üstlerini kapatmalar aşikar)

Bu sebeplerden dolayı tüm partilere cephe almış ve tepkimi oy kullanmayarak gösteriyorum. Ama oy kullansaydım 1 milyon oy hakkım olsa da insanları bu şekilde aşağılayan insanlara da oy vermezdim, hırsızlara ve hırsızlık karşısında susanlara da.. Kısacası öyle bir parti yok benim için.. Partilerin tamamı kendi çıkarları için kurulmuştur, benim de böyle bir oluşumda yerim yok. 

Bir dost tavsiyesi nitelğinde bir şeyler söyleyeyim, Chp iktidara yaklaşmak istiyorsa öncelikle insanları olduğu gibi kabul etmesini öğrenmeli. Adamın diline, rengine, giyimine bakarak yargılarsan kısacası dış görünüşüne göre adam kayırırsan baştan kaybedersin. Akp de bunu yapıyor ama adamların stratejisi güzel.. İnsanlara kendinizi güzelce anlatmalısınız, anlamayana hakaret etmek yerine tekrar anlatmayı deneyin, yine anlamıyorsa adama saygı duymayı öğrenin. Bu sizi aşağılatmaz aksine yüceltir. Ama bir çok akp seçmeni, chp lilerin hazımsız, din düşmanı (kısmen doğru) v.s. olarak görüyor. Bu şekilde düşünmelerinin sebebini de kendinizde ve chp nin tarihinde arayın.

Bunların hiç birini yapmayarak biz neden iktidar olamıyoruz gibi soru soruyorsanız komik duruma düşersiniz. Öncelikle şapkanızı çıkarın ve kendi analizinizi yapın, insanlara yaklaşımınızı sorgulayın ve nasıl herkesi kendi öz kardeşinmiş gibi görebileceğinizi öğrenin. Bakın ondan sonra tablo nasıl değişecek..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    Kanakan bunu yazdı
    underzero bunu yazdı

adam pesimistin yazdığını alıntılayıp birşeyler yazmış sen gidip pesimistin yazdığı kısmı silip konuyu üzerine alınarak birşeyler yazmışsın ayrıca aynı görüşte olmadığın için üzülmüşsün, niye aynı görüşte olmamanın nesi kötü? herkes aynı görüşte olsaydı insanların düşünebilecek beyinleri olduğunu nasıl savunurduk, mevlana nın dediği gibi shine bright like a diamond, takılma yani boşver

Lotus tarafından 23/May/15 19:21 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 36684 Toplam Mesaj: 320