CHP - Yüzyılın Projesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

burda ki yorumlardan sonra bence chp kazanmasın aga..

halen dinsiz din düşmanı diyen var.akp elinde kuran sallayınca din dostu mu oluyor ? dindar elinde kuran sallamakla olunacaksa ateist eline kuran alırsa dindar mı olacak ? nasıl bir mantıktır bu.dindar adam çalmayacak yalan sölemeyecek.bakıorsun hepsi tayyipte var sonra dindar bu diye oy veriolar.bu kadar beyin özürlü adamlarla zaten ülke kalkınmaz

gelelim din meselesine, yahu arkadaş adam ülkeyi düzgün yönetsin çalmasın projeler yapsın ekonomiyi gerçek manada (akp gibi balon ekonomi değil) geliştirsin, isterse dinsiz isterse hıristiyan olsun banane.

siz değilmisiniz din allah ile kul arasındadır diyen ? artı siz müslümanım dersiniz arkasından bi adamın müslümanlığını sorgularsınız.bunun günah olduğunada aldırmazsınız.sizin ne haddinize bi insanın dinini sorgulamak ?

daha çok şey yazılır çizlirde yok arkadaş akp kazansın artık.bu insanlar cebindeki paranın çalınmasından zevk alıolar.kaldı ki akpnin projeleri ????...akpnin elle tutulur hiç bir yanı yokken halen akpnin %40larda oy alması zaten ülkenin ne kadar boktan bi halde olduğunu, taraf tutar gibi parti tutuldugunu gösterir.böyle ülkelerde zaten her zaman 3. dünya ülkesi olarak kalmaya mecburdur.

elin adamı uzaya gider bizim ki metro yapıldı yol yapıldı diye sevinir.şükür kafası.bu sevindiğiniz şeyler 15 yıl önce bizim seviyemizde olan ülkelerde zaten vardı.gelişmek yolla metroyla olmaz

edit: türkiyeden daha küçük ekonomiler bunları seneler önce yaptılar, biz bunları gördüğümüz için seviniyoruz yazık

Ekerci tarafından 22/May/15 15:44 tarihinde düzenlenmiştir

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

Büyük şehirlerdeki nüfus yoğunluğunu bir nebze azaltabilecekse mükemmel proje

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

AKP den cevap geldi,

Proje AKP den çalınmıştır diye. Tam takip edemedim ama bilgisi olan yazsın.

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Erdem bunu yazdı

AKP den cevap geldi,

başbakan kitabında yazmış

kendi görüşüm yazmakla olmaz o iş hayata geçtimi geçmedi bende yazayım Türkiye 20 sene sonra şöyle olacak sonra ben yazmıştım diyeyim

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Erdem bunu yazdı

AKP den cevap geldi,

onlar konuşur chp yapar =)

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    Erdem bunu yazdı

AKP den cevap geldi,

başbakan kitabında yazmış

kendi görüşüm yazmakla olmaz o iş hayata geçtimi geçmedi bende yazayım Türkiye 20 sene sonra şöyle olacak sonra ben yazmıştım diyeyim

10 senedir vahi gelmesini mi bekliolarmış uygulamak için ?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    Erdem bunu yazdı

AKP den cevap geldi,

onlar konuşur chp yapar =)

Dur hele superman kimsenin bi b*k yaptığı yok. yoksa CHP iktidara geçti ve yıl 2035 oldu da benim mi haberim yok :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

herkes kendi yasasına takılmış abd silokon vadisi nasıl idare ediliyor?

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

O değilde bu partilerin reklama bayrağa boka püsürüğe harcadıklarının benden çıkanı hepsinin bi yerine girsin

#....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

güzel proje ama çalıntı çıktı
    hemde rakipten öte can düşmanı gibi gördükleri akpden çalmışlar
    ey seçmen şimdi gelde bunu bile bile chpye oy ver :)

bu konuda geyik yapılması çok yersiz gibi görünüyor ancak böyle olaylar yüzünden bizdeki siyaset bu işin temel kaynağı haline geldi
    getirenler sağolsun bilmiyorum başka ne denir.
    zaten gönül rahatlığı ile oy verilesi parti yok buyüzdende yine akp akar, kesin sonuç bu.

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 36681 Toplam Mesaj: 320