CHP - Yüzyılın Projesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Gayet güzel bir proje oyumu zaten CHP 'ye verecegim bu tarz projeler bırakın yapılması düşünülmesi bile iyidir çalandan çırpandan yedi dübel ejdadını zengin eden orospu cocuklarından kat be kat iyidir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

Özel yasalı freezone gibi bir şey vaadediliyor sanırım. Beklenen kadar büyük getirisinin olacağını düşünmesemde, CHP'nin kalkınmaya yönelik proje tabanlı seçim çalışmalarına yönelmesine bayıldım.

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    tereke34 bunu yazdı
    AMpul bunu yazdı

%6 buyume ile gdp yi 830 milyar dolardan 2.7 trilyon dolara kac yilda cikarmayi dusunuyor merak ediyorum, bizim bilmedigimiz birsey mi biliyor kilictar amca?

proje 2035 te tamamlanacak, yani 20 yıl. %6 bileşik yüzde den, 2,7 yi görmez gibi duruyor.

ama geçen öyle demiyordu bana 4 yıl verin yeter diyodurdu?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    tereke34 bunu yazdı
    AMpul bunu yazdı

%6 buyume ile gdp yi 830 milyar dolardan 2.7 trilyon dolara kac yilda cikarmayi dusunuyor merak ediyorum, bizim bilmedigimiz birsey mi biliyor kilictar amca?

proje 2035 te tamamlanacak, yani 20 yıl. %6 bileşik yüzde den, 2,7 yi görmez gibi duruyor.

e herif diktatörlük istemiyor demekki başımıza padişah olmak istemiyor herkesi senin başkanın gibi mi zannettin :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efecan123
    efecan123's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı

Gayet güzel bir proje oyumu zaten CHP 'ye verecegim bu tarz projeler bırakın yapılması düşünülmesi bile iyidir çalandan çırpandan yedi dübel ejdadını zengin eden orospu cocuklarından kat be kat iyidir.

+1

Benim evim valizimdir. http://efecetir.info
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İstanbul u Yarıp kanal yapıcam   geçen gemilerden para alıcam diyen R.T.E yi  şakşaklayanlardan  bu kadar kapsamlı doğa dostu bi projeyi anlamalarını beklemeyin. İçinde Avm  Cami  yoksa anlamazlar.

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    AllahinOglu bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    tereke34 bunu yazdı
    AMpul bunu yazdı

e herif diktatörlük istemiyor demekki başımıza padişah olmak istemiyor herkesi senin başkanın gibi mi zannettin :)

benim başkanım diye bir olgu yok bilip bilmeden sıkma hoca

2. olarak padişahlıkla alakası yok 1 ay söylediğiyle 1 ay sonra söylediği tutmuyor

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

içinde Allah, din, kitap, peygamber geçmediği için, muhtemelen bu halk, bu projenin hayata geçmesine izin vermez.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/29068223.asp

"Kaynak Diyanet İşleri Başkanı’nın Mercedes’i diyorlar. Altlarında spor arabalardan geçilmiyor ha.

Yarın bir müjde duyabilirsiniz. Bu müjde diyanet işleri başkanımızla alakalı olacak. Çünkü Bosna Hersek’ten dönerken dedim ki sözüm var açıklamayacağım tamam, cumadan önce açıklamayacağım. "

Haşmetlimiz yarın önemli bir açıklama yapacakmış.

Araba üzerinden girdiğine göre sanırım öc maksatlı şehirlerden birisini Vatikan gibi Diyanet İşlerine bağlayacak. 

Üzerinde mutakabata varılan genel kanı Ayasofya hamlesi. Sanki çevrede cami yokmuşçasına Ayasofya açıldı diye her türlü gemiyi yakacak insanlar var. Varsın büyük proje olmasın. Yine stratejik güzel bir gündem değiştirme olacak.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    AllahinOglu bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    tereke34 bunu yazdı
    AMpul bunu yazdı

senin bu olayları kışkırtıp sürekli millete sataşmalarını ciddeye alıp sana cevap verenlerde var bu dünyada helal diyorum daha neler görecez.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 36697 Toplam Mesaj: 320