CHP - Yüzyılın Projesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Merkez türkiye kargoculuk a.ş müş. hiz. 444 xx xx

LaNCeLoT tarafından 31/May/15 19:22 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı
    pesimistzombie bunu yazdı

Televizyonu açayım bi ne var ne yok dedim cnn türke baktım mitingler var hani dinleyim bi dedim.

Kılıçdaroğlu yoksulluktan, yolsuzluklardan bahsediyor içimi bir heyecan kapladı güzel yarınları düşündüm. 5 dakka sonra davutoğluna geçtiler. Davutoğlu da israilden, kudüsten bahsedip dua ettiriyor meydandakilere. Neye uğradığımı şaşırdım resmen neredeyiz biz dedim şöyle etrafıma baktım kendime geldim.

Sıkıldım aynı lafları döndürmesinden trtye geçtim diğer meydana çıkamayan partiler anlatıyorlar bir şeyler ne heyecanları var ne ümitleri ezbere okuyup tonlama vurgulama yapmadan geçiyorlar içimden ne diyon dayı sen ya dedim kapadım televizyonu. Dayanamadım.

Geldim buraya konulara bakayım dedim eleman kendince çakma gandi diyerek chpnin tüm seçim çalışmalarını çürütmüş. Başka fikri yok. O kadar yazdığımız yazı, o kadar karşı görüşle yaptığımız sohbeti okumamış bile.

Toplam 10 dakikada ülkeden yeniden tiksindim. Şimdi çay koymaya gidiyorum elimden başka bir şey gelmiyor çünkü.

ülke bitmis okeye dönüyor hocam, bu millete proje lazım degil, daha cok cami, daha cok imam hatip okulu lazım, cünkü dua ede ede muasır medeniyet seviyesine ulasacagız insallah.

suraya bak :

http://video.zaman.com.tr/akpnin-istanbul-mitinginde-sasirtan-dua-fasli-yorumsuz_RJJtrTEF.html

dini daha nasıl kullanacaklar acaba sasırdılar iyice. camide miting veren mi ararsın, malum sahsa dokunmak ibadettir diyen mi, kısa adama basbakanlıgın peygamber tarafından gönderildigini söyleyen mi, akp'ye oy vermeyenlerin büyük vebal altında oldugunu yazan mı.. her türlü fırıldak, din tacirligi, utanmazlık, yalancılık bunlarda, kanlarına islemis.

milleti güzelce uyuttukları bir "din" var, onun da bokunu cıkarana kadar faydalanmaya devam ediyorlar ilkokul terk insanlar üzerinde.

yazık su ülkeye. bi cay da ben koyuyorum simdi, afiyet olsun.

fark ettiniz mi bilmiorum ama bende artık cevap vermiorum.yarı cahil adama bişi anlatamazsın.şimdi diyecekler ki chp seçmeni böle işte.aga dioruz ki proje fln, biri dior çakma gandi, diğeri diyor ki montaj projesi, bir diğeride kargoculuk aş..projeyi direk kargo yada direk montaj paketleme olarak görmek için mal olmak lazım.

onuda geçtim sanki ülkede bu tarz işler varmış gibi bunlara dem vuruluyor.bu tarj işlerin açılması demek iş gücü demektir.ama beğenmiyorlar bile.belli ki ihtiyaçları yok.

buda bu konuya son yazışım.kimse dinlemek yada anlamak istemiyor.bu millete din diyeceksin fakirleştireceksin, sonra allah böle istiyor deyip bide kuran salladın mı hiçbişi olmamış gibi davranırlar.o yüzdende hep 3. dünya ülkesi olarak kalacak

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

http://www.youtube.com/watch?v=Eq8uI2oJd0Y

RockZs tarafından 31/May/15 19:37 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

ÜRETMELİ

Kurtlar tasma takmaz....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

ÜRETMELİ

Çok haklısın hocam. Zaten bu proje, Üretimi de içeren büyük bir proje.

CHP nin sloganı zaten, ÜRETEN BİR TÜRKİYE.

Uygulanan birtakım yanlış politikalarla yıllardır üreten değil tüketen bir toplum olduk, orta-gelir tuzağından çıkmak ve bunun önüne geçmek için yüksek katmadeğerli ürünler üretimi yapacağız diyen bir CHP var.

Yani buzdolabı üretmek yerine "hakiki" yerli malı, "organik" teknoloji üretimi yapılacak. İsrafın önüne geçilecek, yolsuzluklar bitecek, gençlere iş imkanı doğacak.

Merkez Türkiye - Yüzyılın Projesi, bütün bunları sağlamlaştırmak adına kurulacak yeni bir hedef.

RockZs tarafından 31/May/15 20:11 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

http://www.youtube.com/watch?v=Eq8uI2oJd0Y

yardın beni ya :DDDDDD

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

ÜRETMELİ

Uygulanan birtakım yanlış politikalarla yıllardır üreten değil tüketen bir toplum olduk, orta-gelir tuzağından çıkmak ve bunun önüne geçmek için yüksek katmadeğerli ürünler üretimi yapacağız diyen bir CHP var.

Yani buzdolabı üretmek yerine "hakiki" yerli malı, "organik" teknoloji üretimi yapılacak. İsrafın önüne geçilecek, yolsuzluklar bitecek, gençlere iş imkanı doğacak.

Merkez Türkiye - Yüzyılın Projesi, bütün bunları sağlamlaştırmak adına kurulacak yeni bir hedef.

CHP den cacık olmaz kusura bakma kardeşim bir nesli katsayı engelleriyle türlü türlü oyunlarla üniversite yollarında mahvettiler o nesil şuan oy kullanıyor :) ve o nesil mezun durumdayken tekrar lise okumak istedi dışarıdan 2 kere yasayla önü açıldı halk eğitimlerden okumalarının 2 sindede deniz baykal başvurarak kapattı dışarıdan tekrar lise okuma yolunu vs.. vs.. yaşı genç arkadaşlar çoğu şeyi bilmiyor 13 yıldır akp yi göre göre en kötü akp sanıyorlar ,benim ailem tansu çiller döviz krizinde 1 gecede 40 trilyon para batırdı 40 trilyon!!! yazarken kolay neler geldi neler geçti bırak merkez türkiyeyi kargo şubesi yapmış ülkeyi ipek yolunun kargoculuğu ha ÇOK KÖTÜ ÇOK LEŞ diyemem ama ÜRETMELİ

Kurtlar tasma takmaz....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

ÜRETMELİ

CHP den cacık olmaz kusura bakma kardeşim bir nesli katsayı engelleriyle türlü türlü oyunlarla üniversite yollarında mahvettiler o nesil şuan oy kullanıyor :) ve o nesil mezun durumdayken tekrar lise okumak istedi dışarıdan 2 kere yasayla önü açıldı halk eğitimlerden okumalarının 2 sindede deniz baykal başvurarak kapattı dışarıdan tekrar lise okuma yolunu vs.. vs.. yaşı genç arkadaşlar çoğu şeyi bilmiyor 13 yıldır akp yi göre göre en kötü akp sanıyorlar ,benim ailem tansu çiller döviz krizinde 1 gecede 40 trilyon para batırdı 40 trilyon!!! yazarken kolay neler geldi neler geçti bırak merkez türkiyeyi kargo şubesi yapmış ülkeyi ipek yolunun kargoculuğu ha ÇOK KÖTÜ ÇOK LEŞ diyemem ama ÜRETMELİ

hocam üretim konusunda size katılıyorum, sonuna kadar haklısınız. bu bir devlet politikasıdır, CHP'nin de vaadi üretmektir, ÜRETEN BİR TÜRKİYE'dir. 

geçmiş konuları karıştırmak fayda sağlamaz. gerilimi arttırır, bundan beslenenler kazanır.

siyasette gerilim istemiyorsak, oyumuzu gerilimi arttıran değil azaltan tarafa doğru kaydırmalıyız.

sevgilerle..

RockZs tarafından 31/May/15 21:23 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

kardeşim ben KIRKLARELİLİYİM CHP nin yönetimini her bokunu bilirim ailemde chp milletvekilide var ilçe kadrolarında görev alanlarıda var  geçmiş dönemlerde başbakan müsteşarlığı yapmış şahısta var kırklareli ve ilçeleri muhakkak %95 chp dir herneyse ben kendim chp ye oy vermedim akp yede vermedim fakat diyeceğim şu " CHP den cacık olmaz " yeni nesil bilmiyor çoğu şeyi diyorum wikipediadan okumakla olmaz kırklareliliyim deme sebebim şu yerel belediyeciliğinide biliyorum 30 yıldır aynı ilçe belediye binasını bile 10 yılda bir boyuyor 20 yıldır kaldırım aynı kaldırım falan filan tarım marım atar tutarlar ne çiftçiyi desteklerler ne başka birşeyi chp nin en iyi bildiği iş park yapmaktır park yapar bizimkilerde kafaları çeker orda anca  :D park derken central park anlamayın :D

chp ilçe teşkilatlarında görev alan akrabalarım ve belediyenin chp teşkilatındaki arkadaşlar belki 80 yıldır kırklarelide yaşıyor geçen kavgaya tutuştular ilçe merkezindeki atatürk heykelinde ATATÜRK yanında atmı var askerler varmı at şahamı kalkık yoksa at düzmü duruyor falanda filanda neyse yetmedi 10 kişi toplandılar gidip bakmaya ilçe merkezindeki HEYKELE bu adamlar en büyük kemalist en büyük ATATÜRKÇÜ sözde CHP nin kadrosu yani fakat kendi diktikleri 50 yıllık heykelin bile ne olduğundan bi haberler tipik bir chp sana işte :)

Kurtlar tasma takmaz....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

kardeşim ben KIRKLARELİLİYİM CHP nin yönetimini her bokunu bilirim ailemde chp milletvekilide var ilçe kadrolarında görev alanlarıda var  geçmiş dönemlerde başbakan müsteşarlığı yapmış şahısta var kırklareli ve ilçeleri muhakkak %95 chp dir herneyse ben kendim chp ye oy vermedim akp yede vermedim fakat diyeceğim şu " CHP den cacık olmaz " yeni nesil bilmiyor çoğu şeyi diyorum wikipediadan okumakla olmaz kırklareliliyim deme sebebim şu yerel belediyeciliğinide biliyorum 30 yıldır aynı ilçe belediye binasını bile 10 yılda bir boyuyor 20 yıldır kaldırım aynı kaldırım falan filan tarım marım atar tutarlar ne çiftçiyi desteklerler ne başka birşeyi chp nin en iyi bildiği iş park yapmaktır park yapar bizimkilerde kafaları çeker orda anca  :D park derken central park anlamayın :D

chp ilçe teşkilatlarında görev alan akrabalarım ve belediyenin chp teşkilatındaki arkadaşlar belki 80 yıldır kırklarelide yaşıyor geçen kavgaya tutuştular ilçe merkezindeki atatürk heykelinde ATATÜRK yanında atmı var askerler varmı at şahamı kalkık yoksa at düzmü duruyor falanda filanda neyse yetmedi 10 kişi toplandılar gidip bakmaya ilçe merkezindeki HEYKELE bu adamlar en büyük kemalist en büyük ATATÜRKÇÜ sözde CHP nin kadrosu yani fakat kendi diktikleri 50 yıllık heykelin bile ne olduğundan bi haberler tipik bir chp sana işte :)

deneyimlerinize saygı duyuyorum. benzer şeyler tüm partiler için konuşuluyor inanın.

CHP 'de büyük bir zihniyet değişimi oldu, artık herkesi kucaklayan bir parti durumunda. 

CHP artık şikayet etmeyen, proje ve fikir üreten bir parti.

Bunu göz önüne almanızı, CHP'nin seçim çalışamalarını daha dikkatli incelemenizi tavsiye ederim.

Toplam Hit: 36693 Toplam Mesaj: 320